Články

Rychlý začátek podzimní sezóny

image příspěvek

Otevřený randori trénink Mělník U13-U18, čtvrtek 5.9.2019, 18:00-19:30

8.9.2019 Čáslav U13M uzavřená krajská soutěž

16.-17.9.2019 Judo Kemp Brno

v termínu 16.-17.9.2019 se bude konat každoroční tréninkový kemp pro U13, U15 a  U18 v Brně po Českém poháru.

On-line přihlášky do 14.8.2019:

 

Číst více

Letní soustředění judistů TJ AŠ MB 2019

image příspěvek

 

1. nakládání tatami 17.8. v 9.00 hod. , plechová hala na ustředním stadionu MB, vstup z Havlíčkový ulice  + kdo bude chtít odvézt kolo
2. rodiče mohou přivézt děti na místo nejdříve v 15.00 hod. 

 

...iž tradiční letní sportovní kemp, pro rychlý návrat do formy a příprava na druhou půlku judistické sezóny. Všeobecný rozvoj a koordinace pohybu, rychlost i vytrvalost a další nutné zbraně každého bojovníka , dynamika a taktika. To vše pod vedením zkušených trenérů v nádherném prostředí a přátelské atmosféře. 

Číst více

7. místo na EYOF v Baku

image příspěvek

Adam kopecký neměl šťasné rozlosování zápasů, na úvod turnaje porazil ukrajinského borce Leontieva, pak narazil na svého rivala z ME dorostu z Varšavy Ázerbájdžánce TalibovaAzerbajdžánský borec mu vrátil porážku z ME, a poslal tak Adama do oprav. Zde si Adam vedl velmi  dobře, porazil Bulhara Yauseyenka. V dalším zápase v Golden Score zaváhal v boji s Nizozemcem Van Teijlingenem a skončil tak na 7. místě. jde zatím o nejlepší umístění ČSJu na tomto turnaji v Baku.Gratulujeme! Další informace v mediích http://czechteam.info/novinky/predstavoval-jsem-si-krpalka-zasnil-se-cesky-vlajkonos-na-evropskem-olympijskem-festivalu-mladeze

 

Číst více

Adam Kopecký na letním olympijském festivalu mládeže EYOF

image příspěvek

Dorostenecký Mistr Evropy v JUDO Adam Kopecký byl dnes vlajkonošem na letním evropském olympijském festivalu mládeže v ázerbajdžánském Baku, kam odcestoval s Českým olympijským výborem a týmem JUDO s trenéry dorostenecké reprezentace Václavem Červínem a Jaroslavem Švecem.

Čas 21:42 https://www.youtube.com/watch?v=9O4a2gCE8Ho

Adam po Mistrovství Evropy v Polsku absolvoval dva tréninkové přípravné kempy na EYOF a je výborně připraven bojovat o další trofeje do své sbírky. Zápasy JUDO jsou na pořadu od 24. 7.  do 27. 7. 2019.  V JUDO se EOYF účastní 40 zemí a bojovat bude 299 kvalifikovaných judistů.

Celé hry je možné sledovat na youtube zde https://www.youtube.com/channel/UC_VfRSt5-90HEiJUV_anZxQ

Držíme palce všem sportovcům a přejeme zápasy fair play.

Číst více

Adam Kopecký mistr Evropy,

image příspěvek

Adam Kopecký, dorostenecká světová jednička -73kg, měl na ME (Casdet European JUDO Championship )ve Varšavě, postup v prvním kole volný, ve druhém kole porazil Belgičana Jarne Duycka, ve třetím kole porazil Bulhara Genadi Burdinyashki a na vítězství ve skupině porazil Turka Mahmut Ozgurbuz. V semifinále narazil na těžký odpor Ázerbájdžánce, Adam po dlouhé době v zápase prohrával, ale rychle skóre vyrovnal na závěr zápasu přidal další wazari a vybojoval postup do finále. Ve finále narazil na známého Itala Luigi Centracchio. Adam šel od začátku útočně a na třetí tomoe-nage získal první wazari, druhé wazari přidal z kontrachvatu ko soto gake a vybojoval tak titul mistra Evropy. Je to největší dorostenecký úspěch nejen pro mladoboleslavský oddíl, ale celý Český svaz JUDO. GRATULUJEME Adame.

Číst více

Olympiáda Dětí a Mládeže den první.

image příspěvek

Matěj Kopecký a Lukáš Král z mladoboleslavského oddílu JUDO reprezentují Středočeský kraj na ODM. První den olympijských her ve vyřazovacích bojích se středočechům podařilo porazit Karlovarský kraj, pak následovala smolná prohra s Jihomoravským krajem a nakonec senzační výhra nad Plzeňským krajem. Středočeští judisté si zajistili postup do finálové skupiny. Držíme palce do bojů o medaile.

Číst více

OH a ME klepe na dveře

image příspěvek

A je to tady, jeden z vrcholů sezóny pro reprezentanty mladoboleslavského oddílu JUDO se blíží.

Starší žáci Matěj  Kopecký a Lukáš Král si vybojovali účast na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci ve dnech 23-28.6.2019. Reprezentovat budou Středočeský kraj a do dějiště her se přesouvají již tuto neděli, kdy bude slavností zahájení.

 O pár dní později odlétá mladoboleslavský judista Adam Kopecký do dějiště ME dorostu, které se koná 27-29.6.2019 v polské metropoli Varšavě. Poslední dny přípravy strávil Adam v Chorvatsku. Svou účast si vybojoval v první polovině roku 2019, kdy dokázal nasbírat do WRL úctyhodných 300 bodů a na šampionát odlétá jako nasazená jednička.  Po skončení ME nebude český reprezentant odpočívat, v polovině července ho čeká další významný vrchol jeho JUDO kariéry EYOF (European Youth Olympic festival) 2019 v ázerbajdžánském Baku, kde je opět nasazený jako světová jednička.

Držíme mladoboleslavským judistům palce a fandíme

Číst více

Matěj Kopecký - Bronz na Solanin Cup 2019

image příspěvek
V pátek 14. 6. 2019 odcestoval Matěj Kopecký společně s výběrem Středočeského kraje na poslední prověrku před Olympiádou mládeže do Polska Nova Sol na Solanin Cup 2019 "Young Europe" , kde startoval ve váze, ve které bude soutěžit na Olympiádě MU42kg v kategorii U14. Nejobsazenější váha, cca 30 judistů. Turnaj je oblíben po celé Evropě a světě, přes 800 judistů, 24 národností, 3 kontinenty (nechybělo Japonsko, Gruzie, Azerbajdžán, Kazachstán, Indie, Srí Lanka a zbytek Evropy), 8 tatami.
Matěj hned na úvod prohrál s Kazachem, ale ten ho vytáhl do oprav, kde postupně porazil Rakušana, pak Poláka, Poláka a Švýcara a bylo z toho nádherné 3.místo a medaile přes celou dlaň, poté následoval kemp
Patronem akce bylo několik olympijských vítězů, takže akce jako hrom...
Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 2800,- , jednotlivci, 4500,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2019

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Celorepublikové soustředění juda:

TS RVŽ Čechy Teplice: 8.-10.3.
VT RVŽ Teplice: 21.-26.7.
VT RVŽ Hranice: 11.-16.8.
VT RVŽ Brno: 16.-17.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 6.-8.12.

Letní soustředění 2019

...iž tradiční letní sportovní kemp, pro rychlý návrat do formy a příprava na druhou půlku judistické sezóny. Letní soustředění