Judista Matěj Kopecký je přeborníkem České republiky 2018.

image příspěvek

Oddíl Judo TJ AutoŠkoda Mladá Boleslav vyslal na PČR do Ostravy 5 mladších žáků a 1 staršího žáka, kteří prošli kvalifikačními turnaji.V sobotu 20.10.2018 proběhnul PČR mladších žáků MU13

Jan Bauer postoupil teprve v září do kategorie 55 kg a čelil konkurenci 27 závodníků.  V prvním kole sice prohrál, v opravách dvakrát vyhrál, ale přes celkově dobrý výkon ho další prohra odsunula na  7.místo.

Matyáš Douša v kategorii do 42 kg startoval na "divokou kartu". V konkurenci 33 závodníků předváděl v základní skupině výborné judo, kdy porazil nečekaně i závodníka z USK Praha. Ve čtvrtfinále ale prohrál se závodníkem z Liberce a získal velmi slušné 9 místo.

Ondřej Procházka v kategorii do 30kg měl 18 soupeřů a celorepublikového turnaje se zůčastnil poprvé. Sice zůstal bez bodového zisku, ale získané zkušenosti jistě uplatní v dalších  soutěžích.

Vojtěch Betka se potkal v nejtěžší hmotnostní kategorii s 19 konkurenty. Bohužel narazil v úvodu na velmi zkušeného soupeře a nepostoupil do dalších bojů.

V neděli 21.10.2018 proběhnul PČR starších žáků MU15:

Ondřej Binar startoval v hmotnostní kategorii 30kg, ale nepotkal se tentokrát s dobrou formou, takže nepostoupil do závěrečných bojů..

V sobotu nám udělal radost Štěpán Görög, který  vyjel samostatně na Pohár severu do Varnsdorfu: 

Štěpán byl nalosován do kategorie U11. Všechny svoje zápasy ukončil před časovým limitem a s přehledem vyhrál 1.místo.